Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Frissítés letiltása?

Frissítés letiltása?

Figyelt kérdés

Az egyik Win 10 frissítés random fekete kép be villanást produkál böngészéskor nekem (ki lett próbálva igen ez a baj fix)


Win 10 telepítés után szolgáltatásoknál azonnal letiltottam a frissítést. Erre 2 hét múlva random le frissített a gép.

Van valami megoldás erre hogy végkép ne frissítsen?

Hallottam ilyet hogy registry file-al ki lehet lőni de nem találok. (De a defenderhez találtam.)


Illetve hallottam olyat az egyik rendszergazdánktól hogy van valami program amit ha le futtatok ki lő illetve ki kapcsol és le tilt minden felesleges szolgáltatást ami nem kell egy felhasználónk. Ti erről tudtok valamit?


Komolyan vissza fogok térni Win7-re ezzel a 10 el egyre több a baj. Pedig tetszetős :/


Köszi előre is. :)



2019. jan. 4. 16:40
 1/4 63tqh ***** válasza:
Ez elég részletes: [link]
2019. jan. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen ezt megcsináltam és ugyan úgy le frissíti a háttérben.
2019. jan. 4. 17:51
 3/4 63tqh ***** válasza:
Policy beállítást akkor próbáld meg az értesítésre rakni, ahogy írja.
2019. jan. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azon volt. Nem írta ki. Játszottam 1-2 órát majd random fel dobta hogy kérem indítson újra. De szerintem fel rakom a 7-et nem fogok ezzel bszakodni. Viszont akkor lesz cumi ha az is produkálni fogja a frissítések után ugyan ezt.
2019. jan. 4. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!