Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 frissétések letiltása?

Windows 7 frissétések letiltása?

Figyelt kérdés

A kérdés adott, de hol kell lekapcsolni.

Azért szeretném lekapcsolni, mert nem pont a legjobb VGA-m van, és az utolsó 3 frissítés esetében, egyre nehezebben tud elindulni a kártya.

Tehát, jött a frissítés, másnap gép bekapcs, el is indul, és elkezdi konfigurálni a frissítéseket, és utánna mikor újraindulna a gép, eljut odáig a kép, hogy A Windows Indítása, és utánna kiírja a monitor hogy NO SIGNAL, de a windows betölt, hallom azt kis rövid zenét.

Majd 1, rosszabb esetben 2 reset után helyreáll, és újból jön a kép.

És ezek a problémák a frissítés érkeztével kezdődtek.

Ismerősömet megkérdeztem ez azért lehet, mert hogy a BIOS nem tudja elérni a VGAt vagy mi, most ennek a frissítésnek meg a BIOSnak lehet köze egymáshoz? Mert én szerintem sohha a büdös életbe nem is lesz köze a kettőnek egymáshoz.


A válaszokat előre is köszönöm!



2014. aug. 14. 22:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Vezérlőpult->Windows updateban beállítod hogy soha se keressen frissítéseket.

Utána szintén Vezérlőpultba - Felügyeleti eszközök -> Szolgáltatások - Itt megkeresed a Windows Update-t,jobb gomb katt rá,majd Tulajdonságok,ottan beállítod az Indítás típusánál,hogy Letiltás,alkalmazod,leokézod,ennyi.

2014. aug. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!