Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Google közlendője valós vagy...

Google közlendője valós vagy átverés szerintetek?

Figyelt kérdés
Telefon tisztításkor(felesleges adatok),beérkezett üzenet jött a következő szerepelt benne(lent leírom)
2019. jan. 15. 18:12
 1/6 A kérdező kommentje:

Google.claims-rewardshub.com közlendője:


3 nyeremény közül választhatok,3 egyszerű,jól megadott válasz utàn(minden kedden 10 embert kiválasztanak)

-samsung galaxy 9

-ipad air 2

-iphone x


Mindegyik után lista ár:pl 190.000 ft

Ön ára:324 ft(szállítási,kezési díj)

És hogy hàny db van még van leírva



Szerintetek átverés?

Erről tud vagy hallott màr valaki?



Köszi az infokat előre is

2019. jan. 15. 18:18
 2/6 anonim ***** válasza:

Első blikkre valami hirdetés-szemétnek tűnik ez, ugyanis a Google 101%, hogy ilyesmit nem szervez.

Miféle programot is használsz a telefon "tisztításához"? Lehet pont az mutat ilyesmi hirdetést. Semmiképp se koppints rá, illetve mindenképp töröld azt az appot, ami eme csodás hirdetés forrásául szolgál. Ha csak nem beépített tisztító appot használsz, akkor szerintem a tisztító app lesz a ludas, ajánlott törölni. De persze biztosra nem mondhatom, neked kellene ezt tudnod.

2019. jan. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Robivosi ***** válasza:
Jaj, ősöreg becsapósdi. Ha nyeremény, akkor ne csinálj semmit, megkapod. Azért nyeremény! Ha meg feltételhez kötik akkor meg tudod mit kapsz...
2019. jan. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
biztos, hogy átverés, másold be a keresőbe a szöveget amit kiír, de enélkül is tudható, hogy átverés.
2019. jan. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek.Én is àtverésnek gondoltam.


Nem mertem megnyitni hátha valami vírust kapok aztán

2019. jan. 15. 19:56
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán miért használsz "tisztító" appot? 😀 Semmi értelmük. Tudod mit csinálnak? Bezárják a RAM-ban az appokat és törlik az általuk feleslegesnek ítélt fájlokat. De a legtöbb esetben a rendszer gyorsító tárját ürítik ezek a tisztítók, ami nem biztos, hogy szerencsés, mert pont azért van, hogy hatékonyabban, gyorsabban működjenek az alkalmalmazások és maga az egész telefon.


Mit csinál még egy ilyen tisztító? Folyamatosan eszi a telefon erőforrásait, mivel folyamatosan fut a háttérben, szóval meríti a telefont.


Nem azt mondom, hogy haszontalan appok, de szerintem többet ártanak, mint használnak. Főleg mivel kéretlen reklámokkal kell együtt használni. Mellesleg, mennyire megbízható egy olyan program, annak fejlesztője, ami konkrétan hagyja, hogy nyíltan látszódó átverős hírdetés verje ki az app használó szemét?

2019. jan. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!