Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért megy ki a divatból a cd...

Miért megy ki a divatból a cd dvd?

Figyelt kérdés

Egyre kevesebb számítógépet szerelnek dvd meghajtóval.

Inkább favorizaljak a pendrive külső hdd stb. Pedig a hdd régebbi technológia mint a dvd



2019. jan. 21. 09:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Manapság a gyors internet és felhő szolgáltatások korában már alig van szükség egyéb tárhelyre. Maximum a fontos dolgoknak biztonsági mentésre kell egy merevlemez.


De ha belegondolok, régen évekig gyűjtöttem játékokat, filmeket merevlemezen, telepítővel, mindennel. Ma meg egy filmet pár perc leszedni torrentről, játékot szintén. Mindamellett ott vannak az online szolgáltatások, Netflix, HBO, Youtube, Spotify, meg Steam, Origin, stb.


Én már Pendrive-ot meg külső HDD-t se nagyon használok, hamarabb átmennek a kisebb nagyobb dolgok Google Driveon.

2019. jan. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A floppy az még jobb! XD
2023. márc. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Sokhelyen megmarad még, pl lehallgatásoknál, biróság, más "szervek". Szerintem iskolában, tananyagokat tárolni, esetleg dolgozatokat arhiválni is jó. Vannak 26 éve megírt régi cd-k amik jók. A lényeg jó alapanyag legyen. Megfelelö tárolás mellett sokáig jók.
2023. márc. 23. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!