Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Iphone SE vs. Iphone 5S?

Iphone SE vs. Iphone 5S?

Figyelt kérdés

Igazság szerint a legjobban az SE tetszik, mert tulajdonképpen egy Iphone 6(S) van benne, és nem is nagy.

Viszont az 5S sokkal olcsóbb, és csak kicsivel gyengébb, de így is megfelelne, a dizájn pedig ugyan az. Csak nem tudom, hogy egy 5 éves telefon 2019-ben (meg még kb. 2-3-4 évre) mennyire érné meg. Köszönöm a válaszokat!



2019. jan. 30. 16:26
 1/6 anonim ***** válasza:
25%
Leginkább egyik se, androidos telefonal többre mennél. Ha mindenképp Iphone akkor inkább az SE.
2019. jan. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szerintem SE-t vegyél
2019. jan. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
SE. Abban ugyanaz a proci van, mint az iPhone 6S-ben (tehát 2 generációval fiatalabb proci, mint az iPhone 5S-ben)
2019. jan. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

2019ben egyiket sem venném már.

Han nincs keret egy rendes Iphone-ra, akkor vegyél inkább androidból egy normálisat.

2019. jan. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az S azért nem kicsivel gyengébb, bár attól függ, mire és hogyan használnád. Azért a kettő közül az SE-t venném. Ha tényleg olcsón tudsz hozzájutni. Így 2 évre szerintem megvagy. Ha 3-4-re tervezed, akkor inkább minimum a 7-estől nézelődnék..
2019. febr. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nem mai darabok

azért mert iPhone ( iPhone tulaj vagyok) azért nem kell venni elavult modelt

ha nem akarsz sokat szánni telefonra akkor se a régi csúcsot venném hanem a mostani közepet ami nagyon is jól müködik

2020. ápr. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!