Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem tudok letörölni egy...

Miért nem tudok letörölni egy programot?

Figyelt kérdés

Windows 10-et használok. A programok és szolgáltatásoknál szeretném az utorentet törölni, azonban ezt nem engedélyezi.


A hibaüzenet a következő: "Nem elégségesek a jogai az utorrent eltávolításához. Forduljon a rendszergazdához."


Na most mit tegyek, mert én vagyok a rendszergazda.

Köszönöm aki tud segíteni.


2019. febr. 13. 12:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Lődd ki a futó feladatok közül a Feladatkezelőben, aztán próbáld meg ismét.
2019. febr. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. A feladatkezelőben nem látni az utorrentet.
2019. febr. 13. 14:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Start menu -> regedit, keress rá arra, hogy "uTorrent" és törölj ki minden vele kapcsolatosa bejegyzést, majd töröld le a Program Files-ból a mappáját. Ha nem engedi törölni, akkor indítsd újra a géped és utána töröld le.
2019. febr. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hello.


Érdekes módon ez orvosolta a problémát. Mindent töröltem simán gépről, mármint magát a mappát, aztán regeditből is mindent(Volt vagy 80(!) kulcs), de eltűnt mindenhonnan. Még a programok és szolgáltatások közül is.


Köszönöm a hasznos választ.

2019. febr. 14. 10:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, a telepített programok listája is a Windows registry adatbázisában tárolódik, szóval onnan simán ki lehet gyepálni. Gondolom azért szerepelt olyan sokszor az uTorrent az adatbázisban, mert sok historikus adat is tárolódik ott (pl. gyakran indított alkalmazások stb).
2019. febr. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A bitcoin bányász modult így lehet egyébként kigyepálni belőle:

[link]

Alternatívaként én esetleg a qBitTorrent-et tudom ajánlani, abban nincs mindenféle trükkös dolog elrejtve.

2019. febr. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!