Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A szervíz nem hajlandó megjaví...

A szervíz nem hajlandó megjavítani a laptopom. Mik a lehetőségeim?

Figyelt kérdés
Áprilisban vásároltam a Digiprime-ban egy Asus laptopot ami januárban tönkre ment. Nem kapcsolt be, így elküldtem szervízbe. Vissza küldték ugyanúgy ahogy elküldtem, azzal a megjegyzéssel hogy frissítették a BIOS-t. Elküldtem ismét hozzájuk, ma küldtek egy emailt hogy hardveres hibát nem találtak, telepítsem újra a Windowst. Én ehhez nem értek és nem is akarok foglalkozni, ezért küldtem szervízbe. A bolt elhajtott mert ez nem hozzájuk tartozik, hanem a gyártó vállalta a garanciát. Mit tudok tenni?
2019. febr. 19. 17:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha a win alapból rajta volt, meg kell javítaniuk. Ha te tetted rá, a te dolgod.
2019. febr. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem én raktam rá, így vettem.
2019. febr. 19. 17:37
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem baj ha te tetted tönkre rajta a Windowst neked kell megjavítani. Keress egy hozzaertot aki újra installja neked
2019. febr. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Valószínűleg benne van a záradékban, hogy ha te okoztad a hibát, nem kell megjavítsák.

A windows telepítéshez kérj meg egy ismerőst.

Más megoldásod nincs.

2019. febr. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én okozom a hibát? Semmi mást nem csináltam rajta, gyakoroltam a Kreszt és egyik pillanatról a másikra nem kapcsolt be. Tudtommal ezért van a garancia hogy megjavítsák, ha elromlott :/ Frissítve lett a Windows, de nem javult meg.
2019. febr. 19. 19:13
 6/8 A kérdező kommentje:
*Vissza állítva lett
2019. febr. 19. 19:13
 7/8 A kérdező kommentje:
Illetve ha én belenyúlok, úgy tudom bukom a garanciát. Vagy nem?
2019. febr. 19. 19:14
 8/8 A kérdező kommentje:
Most kaptam egy emailt az Asustól hogy az általam leírt hibát nem észlelték, ezért vissza küldik a laptopot.
2019. febr. 19. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!