Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha elégedetlen vagyok az IKEA...

Ha elégedetlen vagyok az IKEA összeszerelő csapat munkájával és az IKEA tervező szolgáltatásával, mit érdemes összeszednem, mivel érdemes odaállítani hozzájuk a reklamációhoz? Milyen jogi lehetőségeim vannak?

Figyelt kérdés
Vásároltam egy teljes konyhát az IKEÁ-tól, amit első körben velük terveztettem meg, ezután kértem, hogy szereljék is össze. A profi csapat munkájának végeredménye közel sem tökéletes. Az IKEA tervezője (a szerelők szerint) egymással nem kompatibilis szekrényelemeket használt (több kisebb rekeszből álló felső szekrényt szeretnék), így nincs egy síkban az összes szekrény. A szerelő csapat bizonyos dolgokat elfelejtettek felszerelni, az egyik szekrény hátlapját eltörték szerelés közben. A rejtett vezetéket nem rejtve vezették el. Egy szekrényt állítólag a már felhelyezett csempék miatt nem tudtak felszerelni, ekkor az egyik szerelő felhívta az IKEA központot, hogy esetleg átalakíthatják-e úgy a szekrényt, hogy az felszerelhető legyen. Erre az IKEA válasza az volt, hogy nem, mert ilyen szolgáltatást nem fizettünk ki nekik.

2017. okt. 12. 20:05
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős, egy rakás szar az egész ikea.

Szal nem vagy egyedül.

Nekem tört bútort hoztak ki tavasszal és máig megy a cirkusz és még elő akarták adni a gálánsat.

A poén az, hogy tegnap kiderült, hogy hazudtak...

Nagyon nem megyek bele, hosszú nekem.is

2017. okt. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!