Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen szamitogepet vegyek...

AspireV3 kérdése:

Milyen szamitogepet vegyek jatekra?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Angliaban elek es itt szeretnek vasarolni szamitogepet, akar kompletten akar darabokba. (ebay,amazon, vagy mas online shopbol rendelve). Jelenleg laptopom van csak ami mar igencsak oreges. Erdekelne akar gamer laptop vagy pc a legutolso kellekeivel egyutt (monitor, eger, billentyu stb) A keretem maximalisan 1000-1200 font. Ami kb 350 ezer forint kb. Elore koszi mindenkinek!



2019. márc. 4. 20:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
17%
Csakis laptopot.
2019. márc. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Tudnal ajanlani is? Pc-t mert zarod ki?
2019. márc. 4. 20:29
 3/21 anonim ***** válasza:
24%
Könnyebb vinni akárhova. Én nem tudható, hogy ott milyenek vannak.
2019. márc. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Gábor_79 ***** válasza:
100%
Én meg azt vallom, hogy csak asztalit játékra. Ha már úgysem hurcolászod. Ráadásul ezért az összegért úgysem kapnál valami izmos "gamer" laptopot.
2019. márc. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Anglia nem egy kulon univerzum, ugyanolyan pc-k/laptopok vannak ott is mint itt, max a billentyuzete mas...

Es azon kivul hogy hordozhato, a laptopnak tobb elonye nincs.

Sok ember akkor mozditja meg a laptopjat mikor port torol, ezert kar hangoztatni hogy hordozhato...

2019. márc. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
19%
Az asztali gépek a múlté. Csak a laptop. Billentyűzet megvilágítással. Acer, vagy Asus.
2019. márc. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Itt nem igazán fogsz jó választ kapni, mert Magyarországon teljesen másak az árak.

Asztali gépet éri meg venni mindenképp, 300 körül talán kijön egy B450 alaplap, Ryzen 5 2600, RTX 2060, 16 giga RAM, értelmes ház és táp, és marad 50k-d a perifériákra.

Én valami ilyesmire gondolnék van benne SSD is, rakd a kosárba, hogy mindent mutasson): [link]

Ha külföldön olcsóbbak az árak, módosítsd a VGA-t RTX 2070-re, ha drágábbak, akkor GTX 1660 Ti-ra.

Perifériákhoz nem értek, de 50k-ból itthon és külföldön is lehet értelmeset alkotni.

2019. márc. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
24%
2019. márc. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
90%

Na akkor most hasonlítsuk már össze a Notebook processzort és videókártyát az asztali géppel teljesítmény szempontjából.

[link]

[link]

Ezért veszünk asztali gépet, ha nem hordozzuk.


Kérdező, azt elfelejtettem mondani, hogy ezt a gépet játékra raktam össze, ezt nem írtad a kérdésben, hogy mire kell.

2019. márc. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Koszonom a sok hozzaszolast. Igen jatekra keresem. Ami van nekem jelenlegi laptopom annak idejen ez is gamerkent vasaroltam. De ma mar a gta4 is laggol rajta nem is hasznalom mar jatekra nagyon. Kb. 5 eves acer aspire v3 571g azt hiszem. (i3-3110m 2,4ghz, 6gb ram, gforce gt 630m 2gb). Szinte csak itthon hasznalom. Evente 2-3x cipelem csak haza mikor latogatoba megyek. De viszont ha jobban belegondolok hely ugyileg nem vagyok valami nagyon elengedve. A nagy kijelzok oldalan allok, laptopbol 17" kijelzosoket nezegettem, pcbol pedig 24" vagy +

Ha van ideje valakinek korbe nezne itt : [link]

en ezt egy jo aruhaznak tartom. Szivesen vasarolnek innen. De a nagy valasztek miatt fogalmam nincs hogyan kezdjem.

2019. márc. 4. 22:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!