Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen szamitogepet vegyek...

AspireV3 kérdése:

Milyen szamitogepet vegyek jatekra?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Angliaban elek es itt szeretnek vasarolni szamitogepet, akar kompletten akar darabokba. (ebay,amazon, vagy mas online shopbol rendelve). Jelenleg laptopom van csak ami mar igencsak oreges. Erdekelne akar gamer laptop vagy pc a legutolso kellekeivel egyutt (monitor, eger, billentyu stb) A keretem maximalisan 1000-1200 font. Ami kb 350 ezer forint kb. Elore koszi mindenkinek!



2019. márc. 4. 20:26
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

[link]


Tessék egy tökéletes szörnyeteg monitorral egérrel billenytűvel Ryzen 5 2600 rtx 2060 16gb ram is kifért egy 144hzes monitorral karöltve, énis angliában élek ott a lista pcpartpicker összeszedi a legjobb árú boltokat neked, én az amazont használom 2013 ba innen raktam össze a pcm azóta is hasít.

2019. márc. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Ezt az oldalt nem ismerem, koszi amit kuldtel ez eleg jol nez ki, utana olvasok az alkatereszeknek mielot letennem ra a voksom.
2019. márc. 4. 23:04
 13/21 A kérdező kommentje:

Addig nezegettem meg egy kicsit tovabb vittem a dolgot. Ez lett belole. Pozitivot - Negativot kerek


Pc: [link]


Laptop: [link]

2019. márc. 5. 00:26
 14/21 anonim ***** válasza:
Sokkal jobb egy PC játékra mint egy Laptop.. Oké persze gamer laptop.. De maradj a Pcnél, szerintem nem vagy nagy kocka gémer, mert akkor nem olyan géped lenne amin laggol a gt4...a PC jobb lesz neked.. PC válaszd.
2019. márc. 5. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
11%
Csak a laptop. Laptop Forever.
2019. márc. 5. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Valo igaz mar nem vagyok akkora kocka, regi laptop helyett a ps-t szoktam nyuzni. Igazabol amennyit kidobtam mar jatekokra abbol futotta volna erre a pc re vagy laptopra.
2019. márc. 5. 07:29
 17/21 anonim ***** válasza:
Ebuyer, cclonline, overclockers megbizhato shopok +amazon de ott az arak nem mindig jok
2019. márc. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
15-os, az ugye megvan hogy egy laptop mennyivel dragabb egy asztalihoz kepest, pont annyival gyengebb is?
2019. márc. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

"𝘈𝘥𝘥𝘪𝘨 𝘯𝘦𝘻𝘦𝘨𝘦𝘵𝘵𝘦𝘮 𝘮𝘦𝘨 𝘦𝘨𝘺 𝘬𝘪𝘤𝘴𝘪𝘵 𝘵𝘰𝘷𝘢𝘣𝘣 𝘷𝘪𝘵𝘵𝘦𝘮 𝘢 𝘥𝘰𝘭𝘨𝘰𝘵. 𝘌𝘻 𝘭𝘦𝘵𝘵 𝘣𝘦𝘭𝘰𝘭𝘦. 𝘗𝘰𝘻𝘪𝘵𝘪𝘷𝘰𝘵 - 𝘕𝘦𝘨𝘢𝘵𝘪𝘷𝘰𝘵 𝘬𝘦𝘳𝘦𝘬"

Ez a gépösszeállítás teljesen rendben van, de nem is 1000-1200 fontba kerül. Sokat számít az a 300 font :D

A laptop is nagyon jó, de az asztali gép teljesítményének a felét se hozza. Pénzkidobás ilyet venni, ha nem hordozod, ugyanis ezzel megegyező teljesítményű asztali gépet már 800-900 fontból is lehet simán venni. Sőt...

A laptopos válaszolóra meg ne hallgass, nem véletlenül tűnik a válasza 0%-ban hasznosnak.

2019. márc. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Valoban igy van belatom. Koszonom a hozzaszolasokat!
2019. márc. 6. 19:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!