Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy NEM titkosított ZIP...

Egy NEM titkosított ZIP fájlba van három szöveges írásvédett fájl. Hogyan írhatok bele?

Figyelt kérdés

Szeretnék különböző módosításokat végezni egy-egy játékba(bf2,bf2142,stb), és ezt ingyen szeretném terjeszteni. Ezek nem mod fájlok, hanem speciális programok. Egy egyszerű példa: az M.I játékosainak írja át a nevét B.Békáról Player 001-re. És hasonlók. Csakhogy ezek a txt fájlok írásvédettek és még egy NEM titkosítót ZIP fájlba is vannak. Egy olyan VBS fájt szeretnék csinálni, ami ezt a problémát orvosolja. Tehát egy olyan VBS fájt szeretnék kérni tőletek, ami gond nélkül bele tud írni egy olyan írásvédett txt fájlba, ami egy zip fájlba van csomagolva. Nem szorosan ide tartozik, de elmondom hogy a kész programot a FreePascal programmal csinálnám meg. A VBS fájlokat is ő fogja megcsinálni egy temp mappába, elindítani, lefuttatni, aztán meg törölni. De mindenféleképpen VBS fájlba szeretném megírni az író programokat, mert ezeket másra is szeretném használni, ami a pascallal nem vonható össze. NEM BAJ hogy ha olyan a program hogy: 1 kicsomagolja egy temp mappába a zip fájt, 2 leszedi a titkosítást róluk/ másolatot készít, beleírja a szükséges dolgokat és végül meg újra ellátja a módosítót fájlokat írásvédettséggel(ez nagyon fontos!-ellenkező esetbe nem működik vagy felülírja a játék) és végül meg becsomagolja újra zip fájlba. Bár gondolom hogy ennél ezerszer rövidebben is meg lehet oldani.


Egy példa: (a fájl neve: egerkeeee.VBS)

strFolder = "C:\Battlefield a legjobb gamma"

set objFSO = createobject("Scripting.FileSystemObject")

if objFSO.FolderExists(strFolder) = False then

objFSO.CreateFolder strFolder

wscript.echo "Elkeszult a mapppppppppa :)"

else

wscript.echo "A mapppppppppa mar letezik."

end if


A válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm.



2019. márc. 22. 20:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

#10:

[link]

2019. márc. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

kgnemeth nevű felhasználó:

Köszi hogy szóltál. A netthez annyira nem értek. Néha szoktam nézni a youtube videó oldalt meg ezt azt kész. Csak érdekességképpen mondtam el a vpn-t, hisz ezt igen kevesen tudják. De ha találsz olyan oldalt ami egy letiltó üzenettel fogad, akkor gyorsan kipróbálhatod hogy valóban működik-e a vpn, vagy sem. Működik.

A HxD javaslat meg király :) De én nem vagyok hacker, és annyira nem vágom a dolgokat. Csak néha belevágok egy-egy dologba, hogy másoknak jó legyen.

És nem tudom hogy évesek vagytok, de elmondanák egy dolgot. A Battlefield 2142 és a sima 2 rész olyan játékok amikkel élvezet játszani offline módban is. Sajnos már nem tehetem meg, de még kettő éve minden péntektől vasárnap délutánig 4-6-an leültünk és lan partit csaptunk egy kis szobába a Battlefield 1942-résszel. Volt mindig chipsz, pepsi és úgy havonta egyszer-kétszer pizza is. Istenem. Ha megtehetném azt hogy visszaállítsam az időt 2001-2003-ra, újra és újra megtenném. Régi szép idők. Nokia 3210, 3310, magnó. Na hát régi idők. Tudjátok az a rossz, hogy aki ma 5-10 éves annak a kedvenc játéka a bf1, ha persze a szülei ezt szponzorálják. De húsz év múlva már ő is harminc lesz. Addigra annyira el fog menni ez a MAI időszak, hogy ők meg a mai időszakot fogják visszasírni. Ez az egy rossz az életbe, hogy múlik. És 50-100 év múlva ez a jeleni pillanatok elvesznek, és mindenki meghall. De hát halandók vagyunk. Mennyünk tovább. Néhány milliárd év és mint már ezermilliárdszor hallottátok, a nap el fogja nyelni a földet. Tehát még a fizikai emlékeink se maradnak meg. De menjünk még tovább. Tágul a tér. Egy elmélet szerint a tágulás annyira fel fog gyorsulni(GYORSUL EZ TÉNY) hogy az anyagok el fognak szakadni, molekula szinten, ami meg azt jelenti hogy többet nem alakulhat ki még egy kavics-se. De menjünk még tovább: végül a tágulás összehúzódást eredményez. Ekkor minden újra három anyagra fog összezsugorodni. Ezért megszűnik a jelenlegi tér amit elfoglaltunk, ezért még a múltunk is eltűnik. Az is el fog tűnni hogy épp ide írok. Minden. Még a pascal programomnak is annyi lesz, pedig azért kár :) Az utolsó mondat csak vicc, a többi az sajnos valóságos. Na mindegy. Azért még megírom a progimat :D

2019. márc. 23. 12:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!