Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptop hűtőt érdemes, van...

Laptop hűtőt érdemes, van bármi értelme?

Figyelt kérdés

Dell latitude e7450 laptopom van. Tudom, nem játék gép, de néha egy kis dirt 3 azért megy rajta, illetve amiket el visz (alapvetően sulihoz használom).

Játék közben a gép alja eléggé feltud melegedni, meg a venti is pörög elég rendesen, amúgy elé csöndes gép (bár nem túd hűvös).


Olvastam sok tesztet, hűtőpadról meg vákuumos hűtőről is (elméletileg ez kb tényleg semmire nem jó) és kb mindenhol az jött ki, hogy semennyit sem visz le egy ilyen hűtő...

Szerintetek van értelme vennem, jobb lenne a gépnek, vagy hagyjam és szépen pörög a venti, a gép meg nem fog károsodni?


2019. ápr. 13. 21:16
 1/3 anonim válasza:

Túlhúzni nem kellene a gépet, viszont ezek a hűtők max azt érik el, hogy hidegebb levegő áramlik a gép belső hűtőjébe.

Esetleg be tudod támasztani a gép hátulját egy könyvvel vagy hasonlóval, ezzel jobban áramlik a gép alatt a levegő. Az Asus laptopoknak van ilyen ErgoLift technológiája, hogy amikor felnyitod a gépen felemelkedik az egész, és jobban szellőzik a laptop.

Amire viszont bármikor figyelni tudsz, hogy ne használd ágyon, vagy olyan felületen, ahol nem tud rendesen szellőzni a gép.

2019. ápr. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Alapvetően ha játszok, akkor azt csak asztalon teszem (vagy monitorra kötve, vagy magán a gépen). Ágyban szoktam használni, de max gépelek rajta, netezek, filmet nézek, olyankor a venti be sem kapcsol.
2019. ápr. 13. 21:54
 3/3 anonim ***** válasza:
4kk0r m1 4 g3c1n3k?
2019. ápr. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!