Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » RX 480 8GB Crossfire-nek van...

RX 480 8GB Crossfire-nek van értelme, vagy mindenképpen egy darab erős kártyában érdemes gondolkozni?

Figyelt kérdés

Utoljára a HD7970 korszakban feszegettem a CF kérdését,kíváncsi lennék rá,hogy most érdemes-e ilyenbe belevágni.

Természetesen már meglévő 480 mellé.4K játékra,mint például GTA5,BF1 és hasonló nagyobb címek.


2018. nov. 4. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs értelme. Elég kevés játék támogatja, sokkal kisebb előrelépést jelent mint egy erősebb kártya, és sok esetben csak a baj van vele.
2018. nov. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi.


Esetleg régebbi de erősebb kártyára érdemes leváltani?Pl R9 Fury?

Akármit nézek,csak a Vega 56 van felette,ami viszont 120-tól indul.580 jelentéktelen előrelépés lenne.

2018. nov. 4. 22:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Kegyetlen driverfüggő a dolog, ráadásul a dupla sebesség az iylen 100-ból 1 esetben, de akkor is inkább max 90% többlet.


Jobb egy erősebb kártya.


Egyébként szerintem Vegát nem érdemes, nem a legjobbak fogyasztás/teljesítmény terén, akkor már inkább gy sima 1080 vagy esetleg Ti bár ezt nem hiszem hogy 120 körül meg lehetne fogni.

2018. nov. 5. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 MGéza ***** válasza:
170k körül teljesen új Vega64-et kapsz, az GTX 1080-1080ti közöttit tud, ami elég korrekt 4k játékra is, persze nem ultrán. Egyébként tesztelték, az 1060 6Gb is korrekt fsp számot képes produkálni megfelelő beállításokkal. Illetve van egy eladó hardveraprón aki 115k forintért kínál, de nem értékelt, azzal vigyázz, csak személyesen. CF szerintem felejtős.
2018. nov. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kicsit belemásztam a dologba,végül szerintem marad a 480 magában még egy ideig,és inkább játszok 1440p-ben.

Ahogy elnéztem a jelenlegi csúcskártyák sem kompromisszum mentesek 4K-n.

2018. nov. 5. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!