Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van most valami gond az Aqua...

Van most valami gond az Aqua webáruházzal?

Figyelt kérdés
Reggel 9kor rendeltem tőlük, és még most se jött visszaigazoló email csak egy olyan hogy a rendszer továbította a rendelésemet az ügyfélszolgálathoz, de visszaigazoló email még azóta se jött, van most valami leállás náluk vagy mi? Máskor is rendeltem már tőlük és 10percen belül kaptam emailt
2019. jún. 3. 12:33
 1/3 Shaddark ***** válasza:
Valószínűleg akkor olyat rendeltél ami volt raktárobn, most pedig olyat amit még be kell szerezniük.
2019. jún. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elköltöztek a Dohány utcáról a Westend mellé ...de persze nem valószínű, hogy összefügg a kettő, szóval szerintem hívd fel őket.
2019. jún. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Rendeltem tőlük egy notebook táskát, nekem is csak másnap jött email, hogy nincs készleten (webáruház szerint se volt, csak rendelésre), de 2-3 nap múlva írtak, hogy elküldték, meg is érkezett.
2019. jún. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!