Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Egyéb kérdések

A kérdés

"Your device is offline. Please sign in with the last password used on this device. " Mitől lehet ez?

Egyik napról a másikra ezt dobta be a gép a bejelentkezésnél, rengeteg fontos adatot tárolok rajta, így nem szeretném egyből újratelepíteni. Lenovo 100s márkájú laptopom van. Köszönöm szépen a javaslatokat.

Keress kérdéseket hasonló témákban: Device, offline, Sign, jelszó, Used

jún. 12. 20:18  Privát üzenet  

A válasz

Semmi gond nincs ezzel, online Microsoft fiókba jelentkezel be, de nem volt internetelérés a bejelentkezésrkor, ezért kéri hogy írd be a jelszót. Semmi nem lesz az adataiddal mindaddig, amíg nem felejted el a jelszót.

Ez nem rendszerhiba és nincs is teendőd vele.

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont jún. 12. 20:20 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod, sajnos a Windowsba nem tudok belépni, próbáltam már csökkentett módban is, de valamiért ott is jelszót kér.

# 2/2Időpont jún. 12. 23:21 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Üdv! Firefox jelszavakat, hogy tudnám másik gépre exportálni? Quantum, a régebbi változatnál volt password export. Itt nem találok ilyen kiegészítőt.
Milyen ingyenes offline zenealkalmazásokat tudtok ajánlani? (Iphone 6s-re, IOS 12.1.2)
Üdv! Ssd beszerelés után elkezdtek akadozni a játékaim amik előtte simán futottak, online, offline egyaránt. Az ssd-re csak az op rendszert telepítettem. Mi okozhatja a problémát?
Az ETS2 miltiplayerban van egy olyan gondom, hogy betőlti a játékot és azonnal offline-re kapcsol a szerver. Win8 van a gépen. Volt hogy tudtaam játszani vele és közben váltott...
Heló, valaki segítene nekem a gta online játékban? A kérdés az lenne, hogyan lehet xbox 360 ra telepíteni illetve letölteni gta online/offline mod menut? Vagy ez csak jtag/rgh...
Mit jelent az utorrent-ben hogy "Hiba: Scrape system is offline! "?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!