Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha egyetemre akar menni az...

Ha egyetemre akar menni az ember, akkor az ECDL vizsga beszámít-e, és ha igen, akkor hány ponttal?

Figyelt kérdés
2019. jún. 25. 09:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem számít. Nekem 10 éve van, senkit sem érdekelt.
2019. jún. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem számít be. Okj-s informatikai végzettségért kapsz csak pontot.
2019. jún. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 P.O.C. ***** válasza:

Még nekem senki nem tudta megmondani mi értelme van. Nekem is van. OKJ végzettség után kaptam, csak úgy hozzám vágták, mert mentességem volt. De még sehol nem kérdezték tőlem. A munkaerő piacon semmit nem ér. Pontot nem kapsz érte. Fenéktörléshez túl kemény.

Csak azokat sajnálom, akik pénzt adtak érte, bepalizták vele. Még tudást sem ad többet egy ilyen tanfolyam, mint ha bejárnál gimis informatika órákra.

2019. jún. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
(#1 vagyok) Nekem is a 94%-os infó érettségi miatt adták ki, nem fizettem érte.
2019. jún. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem, semmire nem jó.
2019. jún. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Még ez létezik? Kb. 12 éve még volt néhány osztálytársam, aki megcsinálta pénzért, de már akkor is úgy tűnt, hogy annyit sem ér, mint az alapfokú nyelvvizsga.
2019. jún. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem 4 évig semmi hasznom nem volt belőle, míg nem egyetemen lett egy kötelező informatika órám, amit ki tudtam vele váltani. Oké, nem nagy cucc, de én baromira örültem hogy amíg mások szívtak vele (és szívtam volna én is mert nem vagyok nagy infós, érettségi óta nem foglalkoztam semmi hasonlóval), addig án ötöst kaptam rá bejárás nélkül. Szerintem megéri kiváltani ha benne vagy a 2 éves határidőben, hátrányod nem származhat belőle.
2019. jún. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!