Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Azt mondta az oktatóm, CSAK...

Azt mondta az oktatóm, CSAK AKKOR fog sikerülni a vizsga, ha viszek pénzt? Lent

Figyelt kérdés
Így kijelentette, hogy csak akkor fog. Azóta kedvem sincs már ehhez. Azt mondta tudok vezetni, de így a biztos.

2019. febr. 10. 09:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi a kérdés? Írtál négy kijelentő mondatot.

Ha tudsz vezetni, és nem fog bezavarni egy új autó használata, nyugodtan válts oktatót. Vagy menj el a vizsgára és ne fizess, hiszen ha tudsz, akkor tudsz, ne húzzanak le (más kérdés, hogy egy korrupt rendszer ellen hogy tudsz egyáltalán védekezni).

2019. febr. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés?
2019. febr. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
19%
Nem értem mi vele a baj. Jogsi kell kifizeted és kész
2019. febr. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
40%
Bárcsak nekem is így lenne bkker 2 alkalommal vágtak meg biztonság és üzemeltetésen pedig mindent tudok... mégis addig tekerik amíg nem zavarnak össze, még fizetnék is csak már ne 3 hónapom menjen el egy retek vizsgával, többi minden ment elsőre... honnét tudjam milyen olaj megy a járgányba? Gépkönyv azért van, nem típus vizsgát csinálok...
2019. febr. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%

Én rákérdeznék hogy akkor mennyi, és legalább úgy megyek oda hogy már sikerülhet. Ellenben ha nem viszed a pénzt, nem is jutsz messzire a kocsival, és visszafelé már az oktatód vezet, utána jönnek megint a pót órák mert látniuk kell a kis könyvedben hogy vezettél pár órát azért.


Ha magától rákérdezett az oktató én kérdés nélkül megegyeznék vele, esetemben most a vizsgadíj 11e ft volt, 6 órát gyakoroltam tehát 6x3700ft.

2019. febr. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
Hát akkor vigyél pénzt. Vagy jobb szeretnél megbukni, újra kifizetni a vizsgadíjat, meg pár pótórát és még az időd is elmegy vele, mert nincs vizsgaidőpont?
2019. febr. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sokan örülnének ennek az opciónak, mert nagyon sok tanulót pitiáner dolgokon buktatnak meg nagyon sokadjára. Azt mondta tudsz vezetni, de így biztos meglesz, nem? Akkor mi a gondod ezzel? Több plusz órától, meg újabb vizsgadíj befizetése helyett fizess neki. Tudod, amúgy is az életben tanulsz meg vezetni, nem nála, és ha amúgy megy is a vezetés, tényleg nem értem miért vagy ilyen álszent.
2019. febr. 15. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!