Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik monitort válaszam?

Melyik monitort válaszam?

Figyelt kérdés

Lenne egy pár monitor amit kinéztem de melyik legyen ?

És ha van már hangfalam akkor legyen pluszba a monitoron is hangszoró ?

És amiket kinéztem monitorokat támogatják az AMD freesync technologiát de nekem gerforc kártyám van ami egy gtx 1050ti , fogja tudni az nvidia kártya is ezt a AMD fressyncet et használni ha játszóm ?

A monitorok a következők : Philips 21.5" Brillance 226E9QHAB/00 32ezer erre hajlók leginkább mert jokat mondanak róla tíszta kepe van és szinte nincsen neki kerete vékony kávás , meg van benne hangszoró is de ennek az e szériának van több változata amibe nincs ha hangszoró de viszont sok csatlakozó.

A második is philips csak ő már v széria Philips 21.5" 223V7QDSB/00 benne nincs hangszoró de viszont vga , dvi , hdmi csatlakozása van és ips ugyan ugy és árban az e szériás philipsel van egyben 33ezer

Harmadik Samsung 24" S24F350FHU 36 ezer , ő már 24 inchec a kejelzője pls technológia az jobb az ips től vagy nem ?

Benne sincs hangszoró csak hátul valami yoistic amivel ki-be lehet kapcsolni a monitort hdmi és vga ennyi még 3.5 feles jack sincs benne hogy fejhallgatót rátugyak kőtni de viszont írják eről a monitoŕa jatékra lett tervezve és játszani is szeretek.

Negyedi Asus 24" VP248QG 40ezer ft,benne szintén van hangszoró is és csatlakozókból is gazdag vga , hdmi , és diplay port de visszont a pa ele csak Tn ami egarivum az nem jobb a ips től ? És végűl BenQ 23.8" GW2470ML benne szinten van hangszoró és és csatlakozása is van ellég vga , dvi , hdmi , a panele VA nem hallotam róla de jobb mint az ips vagy egyszíntben vannak de ő már 40ezer ?

Melyikel járnek jól hosszu ideig és ha van a monitorban is hwngszoró és ugye ha van hanglalam kűlőn is a kettő akkor ősszeakadhat ?

A hangfalam amugy egy genius pontos tipust most nem tudok írni de 10ezer ft os még kapható és ennyi az ára 3 szatelites összesen 6 jó a hangzása jatékoknál is meg zene hallgatásnál is , de monitorban manapság jó ha van hwngszoró ?


2019. jún. 26. 18:49
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!