Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van értelme belekezdeni a...

Van értelme belekezdeni a Fiverr használatába?!

Figyelt kérdés

Elkezdődött a nyári szünet és szeretnék egy kis pluszt keresni. Arra gondoltam, hogy ilyen data entry-s munkákat elvállalnék fiverr-en, viszont látom, hogy nagyon tele van ilyen pakistani és hasonló emberekkel. Ez nem rasszizmus, de sok esélyét nem látom, hogy nekem adja bárki a munkát mivel nincs egy értékelésem se, viszont, hogy szerezzek ha nem ad senki munkát? Valaki volt már hasonló cipőben?!

Egyébként első évet végzett egyetemista vagyok nem büfé szakon ha ez számit valamit.


2019. júl. 1. 17:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Data entry-nél lehetsz takarítónő is vagy phd-s, tökmindegy.


Érthető a probléma. Próbálkozni kell és alámenni mindenkinek ha lehet.

2019. júl. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát igen az a cél, hogy árban alájuk megyek, viszont ugye mindenki az alapot rakja ki és a keresőben mindig azok vannak akiknek jó az értékelése vagyis soha nem fogok bekerülni senki “képernyőjére” ha nem kimondottan rám keres, szerintem.
2019. júl. 1. 19:14
 3/3 GergelyFiverr válasza:
100%

Azért is tűnhet úgy hogy szinte csak indiai, pakisztáni felhasználók vannak jelen fiverr-en mert több olyan csoport van fb-n 100k+ taggal amiben like (Save) illetbe review csere megy

ezzel érik el, hogy a hirdetéseik előrébb sorolják. Ma létrehoztam egy FB csoportot Magyarok számára, "Magyar Fiverr Közösség (like csere)" néven. Remélem sokan csatlakoztok és sikerül legalább egy kicsit csökkenteni ezeknek az országoknak a dominanciáját.

2020. dec. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!