Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha kirúgnak egy vidéki suffni...

Ha kirúgnak egy vidéki suffni cégtől, mert nem voltam elég jó, akkor van értelme utána Pesten normális cégnél próbálkozni junior állást szerezni?

Figyelt kérdés
Most egy suffni cégnél vagyok vidéken. Azért annyira nem rossz, de lehetne jobb is. Viszont marhára nem tudok jól teljesíteni, a szervettség nagyon alacsony szinten van, és segítséget se nagyon tudok kérni. A főnök nem említette még, de benne lehet a pakliban az is, hogy megválik tőlem. Ha a vidéki suffni cégnek nem kellettem, lehet esélyem egy normális Pesti cégnél?

2019. jan. 20. 20:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát, ha programozó létedre azt a fontos dolog sem jutott eszedbe hogy legalább leírd mihez értesz, hogy letudjuk szűrni mennyire vagy junior, akkor tényleg elég gagyi programozó lehetsz.
2019. jan. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tényleg nem értek sok mindenhez. Dolgoztam egy pár hónapot CakePHP-ben, Codeigniterben, illetve van egy két egyszerűbb Laravel projektem, írtam egy két WordPress plugint. Régebben Androidra is fejlesztettem egy két kisebb alkalmazást. Most Androidon dolgozom, de talán a web kicsit jobban menne.
2019. jan. 20. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!