Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem érhető el már...

Miért nem érhető el már Microsoft Lumia 640-en a Messenger alkalmazás?

Figyelt kérdés
Ma ugye nagy facebook szerver hibásodás van! Nem tudom, hogy miatta, de a telefonomon már nem érhető el a Messenger alkalmazás. Ha valaki tudna, ehhez valamit szólni, megjegyezni az kérem tegye! Nem értem miért veszik ennyire semmibe a Windows 10 mobile felhasználókat... Köszönöm a normális válaszokat!

2019. júl. 3. 23:41
 1/8 Alex Fly ***** válasza:
100%
Pontosan azértb amiért nem érhető el WinCE, WinMo, Symbian, Bada, stb. rendszerekre sem. Ugyanannyi erőforrást kötne le a fejlesztés ezekre a rendszerekre, mint azokra, amelyeknek értékelhető az elterjedtségük.
2019. júl. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A Microsoft nem támogatja a Lumia termékeit már évek óta. A MC telefonjaiban eleve mindig is egy lebutított Messenger volt, elképzelhető hogy nem kap a Facebooktól se már támogatást. Vagy az is lehet hogy a szerverhiba kavart be, bár ezt csak második helyre raknám.
2019. júl. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tehát ez most azt jelenti, hogy dobjam el a telefonomat? Ezek szerint, akkor már csak IOS és Android operációs rendszer felhasználóit támogatják? Annyiban segítsetek, hogy melyik az a telefon, amit érdemes megvenni!? Mondjuk az IOS nálam kizárt! Ismételten köszönöm a normális további hozzászólásokat!
2019. júl. 4. 08:32
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Árkategóriát nem tudom, de én pl imádom a Xiaomi telefonokat. Európában nem annnyira befutott, de épp emiatt olcsóbb mint a piacvvezető márkák. Minőségben bőven megüti a Huaweii telefonjait (nem samsungot mondtam mert azok csak kijelzőt tudnak jól csinálni). Én a helyedben kutakodnék a Redmi családjuknál, illetve a Note széria is nagyon jó.
2019. júl. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát igen én is hallottam már róla! De nem is tudom, hogy mit tegyek, mert nekem az android operációs rendszerek sem jönnek be... Egyedül a Windows 10 operációs rendszerrel voltam megelégedve! Várom a további kommenteket! Aki tud esetleg még hozzászólni az tegye!
2019. júl. 4. 22:35
 6/8 anonim ***** válasza:
Keret nelkul lehetetlen barmit ajanlani
2019. júl. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Max. 100 000Ft a keret! Ajánljatok jó telefonokat!!!
2019. júl. 8. 12:58
 8/8 anonim ***** válasza:
Galaxy a50
2019. júl. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!