Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Xbox 360 as konzolom van...

Kelemen laci kérdése:

Xbox 360 as konzolom van használtan vettem de eddig kutya baja sem volt, eléggé jó állapotu. Szerettem volna használni de nem bootol be. Esetleg ötletetek van mit tehetnék vele?

Figyelt kérdés
nem boot-ol be...

#xbox .360 #nem boot ol
2019. júl. 9. 12:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Bármi egyéb infó? Mit csinál? Hibaüzenet? mit látsz a képernyőn? hol akad el? akármi? Mert ennyire kevés infóból nehéz bármire következtetni.
2019. júl. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem bootol be vagy csak sokára? Az a tippem, hogy RGH-s a gép és valamelyik kábel forrasztása felengedett vagy a chip romolhatott el benne. Eddig mikor használtad mennyi idő alatt bootolt be?
2019. júl. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem bot /ol
2019. júl. 10. 03:26
 4/9 anonim ***** válasza:
És ha vársz 2-3 percet utána se? Csak fekete képernyő?
2019. júl. 10. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
se kép se hang
2019. júl. 11. 16:15
 6/9 A kérdező kommentje:
csak fekete képernyő
2019. júl. 11. 16:16
 7/9 A kérdező kommentje:
a monitor sem érzékel jelet
2019. júl. 11. 16:30
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm mindekinek megoldódott.kábelt cseréltem
2019. júl. 11. 17:10
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem akkor csinált ilyet mikor az RGH chip egyik forrasztása felengedett. Vagy rosszabb esetben ha Corona alaplapos a gép akkor az oszcillátor nevű cucc tönkremenetele is okozhatja ezt már ha valami szar fajtát tettek bele. Ezt sajnos te otthon nem fogod tudni kijavítani. Valaki hozzáértővel kellene belenézetni. Ha ez a hiba amiket leírtam akkor annak nem nagy összeg lenne javítása.


Ahogy bekapcsolod a gépet a zöld led középen világít?

2019. júl. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!