Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Merre induljak el? Mit válassz...

Merre induljak el? Mit válasszak: weblapkészítést (HTML, CSS, PHP. ), vagy programozást (Python, C++, Java. )?

Figyelt kérdés

Eddig nem foglalkoztam egyikkel sem.

Most a nyáron sok szabadidőm van és végre foglalkozhatok informatikával. De nem tudom melyikkel érdemes kezdeni.


Tudom, idővel kialakul majd, hogy melyik jön be jobban, stb., de melyik irányba induljak el?



2019. júl. 14. 17:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Én a weblapkészítést jobban szeretem, mert jobban kiélheted a kreativitásod. Viszont azzal nagyon sok időt el tudok bajlódni, mert mindig változtatok ezen-azon. Míg java appot megírsz olyanra amilyenre kell, és örülsz ha jó minden, de nem turkálsz bele, nehogy elrontsd :D Legalábbis én így voltam vele.


Angliában mi java-val kezdtünk első félévben, majd html+css volt második félévben. Ha a programozás mellett döntesz, akkor szerintem mindenképp a Java-val kezdj. Szinte minden nyugati egyetemen ezzel kezdenek.

De igazából mindegy melyikkel akarsz kezdeni, web design vagy programozás. Mihez lenne kedved? Írni egy text based progit, vagy csinálni szeretnél valami kézzel fogható dolgot, mint egy weboldal amit ha úgy tartja kedved fel is tölthetsz (akár ingyen) is.

Bármelyiket is választod, portfólióba jó lesz mindegyik.

2019. júl. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mondd, te csak válaszokat jársz kritizálni, vagy kutya módjára pofátlankodsz mindenfele, miközben fingod sincs te élettelen?
2019. aug. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Még mindig hülyeséget írtál.
2019. aug. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!