Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Feltörték a Facebook fiókom?

Feltörték a Facebook fiókom?

Figyelt kérdés
Ma vettem észre, hogy Facebookon üzeneteket küldtem az ismerőseimnek, amiket nem én küldtem. Kb. 5 napig nem is voltam bejelentkezve, mert kirándulni voltam. Lehetséges, hogy feltörték?

2019. júl. 18. 09:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Feltörték, vagy újabb facebook vírus. Ezt az üzenetekből lehet kideríteni
2019. júl. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egy linket osztottak meg több személlyel is.
2019. júl. 18. 10:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Az inkább vírus. Feltörés ellen kérhetsz idegen eszközre figyelmeztető üzenetet, hangjelzéssel a telefonodra. Én is beállítottam, mert egyszer feltörték a fiókom éjjel :(
2019. júl. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Facebook vírus, nem feltörés.
2019. júl. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A köznyelv nevezi virusnak, mert jobb kifejezés nincs rá, t.képpen valakinek egy kellemetlen, roppant idegesítő szórakozása, neked és az ismerőseidnek is eljuttatva, és igy láncreakcióként terjed tovább. Hát igen, nem kellene gyanus linkekre, képekre kattintani. Lehet jelenteni a FB-nak, de a FB is észre szokta venni, föleg ha sokan jelzik neki és 1.2 nap mulva eltünteti.
2019. júl. 19. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!