Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen fejhallgatót vegyek?

Milyen fejhallgatót vegyek?

Figyelt kérdés
10.000 (max 13k,de 10 alattit is meghallgatok eddig 3 éven át egy trust gxt 330-asom volt,még mindig teljesen jó csak meguntam) forint környékén szeretnék rendelni fejhallgatót, de nem tudom milyet kellene. Amire használnám: zenehallgatás, videónézés, 1-2 egyszerűbb játék lol stb és ilyen "gamer" hatásút szeretnék, ami ráfekszik a fülemre, de közben nem is bazinagy.

#fejhallgató #gamer hatás
2019. júl. 25. 13:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Meguntam....

Ezért is haldoklik a bolygó, mert az emberek kidobják a teljesen jól működő dolgokat.

Ennyi pénzér' Pioneer SE-MS5T, mondjuk az nem gamer hatású, de a fejlhallgatót én a hangja miatt szoktam vásárolni.

2019. júl. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem dobom ki, egy családtag fogja használni akinek eddig nem volt :) de amúgy jogos
2019. júl. 25. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!