Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Valaki segítene? Teljesen el...

Valaki segítene? Teljesen el vagyok kenődve nyomtatópatron miatt. Mit tennétek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Ezen a héten vettem egy utántöltött nyomtatópatront. Sikerült kalibrálnom és nyomtatott is pár oldalt, majd miután újból nyomtatni akartam azt írta ki hogy nem kompatibilis a patron?! Pedig előtte nyomtatott és olyat kaptam ami elő van írva... teljesen el vagyok kenődve, mert 2.000Ft volt :( Tudom sokaknak ez nem pénz, de ha azt vesszük hogy 5 oldalt tudtam vele kinyomtatni, azért az már bánt. Vidéki vagyok, Pesten vettem a patront-persze számlát nem kaptam- csak egy telefonszámot... és most annyira tehetetlennek érzem magam, azon gondolkodom, hogy érdemes-e felhívnom az ipsét, hogy nem működik/elromlott a patron és hogy kicserélnék-e, vagy erre simán azt fogja mondani a történet alapján, hogy nem, mert "nálam ment tönkre". Pedig rendeltetésszerűen használtam.


Esetleg lenne valami ötletetek, hogy mit lehetne még megpróbálnom, hogy ismét felismerje a patront a nyomtató? Vagy esetleg mi baja lehet? A régebbi de beszáradt patront simán felismeri a nyomtató, de azt már kb 3 hete áztatom,de már behalt (=beszáradt)...


Adnátok tippeket?


2010. júl. 11. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Hivd fel az "ipsét" és mond el neki hogy mi történt mivel ő ezzel foglalkozik biztos el tudja magyarázni hogy mit csinálj (telefonon)
2010. júl. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Viszont ha elmesélem az egész sztorit tartok attól, hogy azt mondja, hogy a patron nála még jó volt és nálam romlott el, ezért nem fogja kicserélni. Szerinted mennyire lenne necces, ha azt mondanám, hogy amikor betettem nem is ismerte fel?

2010. júl. 11. 21:31
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem a kicserélésre célzott az előző válaszoló, hanem arra, hogy a srác biztos el tudná magyarázni hogy mit tegyél ahhoz hogy a nyomtató ismét felismerje a patronodat és tudjon vele nyomtatni :)


15/f

2010. júl. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!