Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gtx750ti jól fut a minecraft?

Gtx750ti jól fut a minecraft?

Figyelt kérdés
Azért esett a döntésem nvidiara mert sokkal szebbnek láttam a grafikát összes olyan youtube videóban ahol nvidia videókari volt. Valaki segitene?

2019. júl. 28. 10:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom ezt a baromságot...

Pont hogy az AMD-re mondják egyesek, hogy "szebbek a színei", én mondjuk nem veszek észre különbséget.

A Minecraft-nak egyébként semmilyen VGA nem kell, az integrálttal is gond nélkül elfut.

2019. júl. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom, eddig összes ismerősöm azt mondta hogy a nvidia szebb és az AMD színei szörnyűek voltak. Amúgy elbírja?
2019. júl. 28. 11:00
 3/8 anonim ***** válasza:
Az az egész hülyeség. 99%-a a monitoron múlik.
2019. júl. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kérdésemre válaszol valaki?
2019. júl. 28. 12:23
 5/8 anonim ***** válasza:
Az első válaszban van a lényeg. Szövegértésből egyes.
2019. júl. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Na csak hogy boldog legyen a kérdező:


"Gtx750ti jól fut a minecraft?"

Igen.


"Azért esett a döntésem nvidiara mert sokkal szebbnek láttam a grafikát összes olyan youtube videóban ahol nvidia videókari volt."

Ok. Ez nem kérdés, csak kijelentés, tehát válaszolni erre nem kell. Amúgy meg nincs sok valóságtartalma a dolognak.


Egyéb kérdés?

2019. júl. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen jól fut rajta de csatlakozom hogy ez pont fordítva van. Nézz újabb AMD vs Nvidia összehasonlító videókat és olykor állítsd meg a videót és nézd meg a színeket. Nincs az az isten hogy az NVidianak szebbek a színei. Nekem is egy gtx 1080 van de láthatóan fakóbbak a színei mint pl egy vega 56 vagy 64 nek
2019. júl. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Pedig a valóságban tényleg szebb a nvidia de én nem vitatkozom mindenkinek más jön be téma lezárva.
2019. júl. 28. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!