Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen alaplapot vegyek?

Milyen alaplapot vegyek?

Figyelt kérdés

Ezek vannak a gépemben: Intel BLKDP67DEB3 BULK alaplap, Intel Core i3-3220 3300 GHz 3MB LGA1155 Box CPU, Kingmax 4GB DDR3 1333MHz 1 DB, Kingmax 2GB DDR3 1333Mhz 1DB ,


A táp az ez lesz egyenlőre még nincs mert tegnap ment tönkre...:FSP HYDRO G 850W gold


A video kártya az egy rx 570 armor lesz


Van egy 1tb os s

hddm

És egy 120 GB os ssd

. de már unom hogy mindig minden baja van a gépnek és úgy döntöttem beruhazok egy jobb konfigra. Szóval a táp és a video kártya cserélve de még kell-e más a gépbe? Alaplap memória proci?? Köszi előre is.



2019. júl. 28. 12:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Alaplap memória procit egyszerre tudod csak cserélni ha jelenlegit akarsz és nem régit.

Szerintem ne tedd. Vegyél egy i5 3570-et hardverapróról kb 15k, és azzal még egy ideig el leszel vígan, hisz az RX570-nek több mint elég.

2019. júl. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ha tényleg csak az kell akkor megnyugtattal mivel ha az alaplap megy akkor megy minden is szóval jah...de ha szerinted egy i5 elég akkor faxa esetleg arra gondoltam hogy veszek még bele egy 4gb os memóriát
2019. júl. 28. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!