Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért lassul le ennyire a...

Miért lassul le ennyire a számítógépem?

Figyelt kérdés
Elindítom a Rainbow Six Siege-t, és olyan szinten belassul a gép, hogy teljesen úgy néz ki, mint hogyha a kurzorra rákötöttem volna egy 10 tonnás súlyt, + ha zenét hallgatok játék közben, akkor az is darabos lesz, ez vonatkozik a játék hangjára is. Ezek még a játék kikapcsolását követően sem múlnak el, csak újraindításnál. Ez pár napja kezdődött, akkor egy kicsit megterhelődött a processzor. Esetleg haldoklik a proci? A hűtés pipa.

2019. júl. 29. 08:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Nézd át víruskeresővel és anti malware programmal is, ha azelőtt nem csinálta most meg igen akkor valami történhetett esetlegesen.

Hűtő újrapasztázás, szétszedés, tisztítás, végsősoron újraltepepítés. Ha nem oldja meg akkor nem tudom, HDD milyen álllapotban van?

2019. júl. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez leginkább táp hibának tűnik. Mi a tápod típusa?
2019. júl. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Vírusom nincsen, ccleanerrel is takarítottam. Nem lett jobb. A tápom 300Wattos.
2019. júl. 29. 09:36
 4/6 A kérdező kommentje:
A HDD jó állapotban van, SSD is van mellette.
2019. júl. 29. 09:39
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Tápot nagyobbra cserélheted és valamilyen minőségit vegyél, pl. Be Quiet! vagy hasonló.
2019. júl. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Van neve a tápnak?
2019. júl. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!