Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy HP Cosmo A9-és alaplapra...

Egy HP Cosmo A9-és alaplapra lehet egyáltalán venni és fel tenni másik CPU ventilátor vagy hűtőt?

Figyelt kérdés
A beten nem igen találtam információt róla, BGA socket, meg mindent megpróbáltam, de érdemlegesre nem jutottam.

2019. júl. 31. 23:13
 1/7 CspCsj ***** válasza:

4-tűs (PWM) ventilátorkábel elosztó?

[link]

2019. aug. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 hypno ***** válasza:
100%

Szerintem először azt nézd meg, hogy a gyári megoldás valamilyen szabvánnyal egyezik-e, vagy sem.


Amúgy az alaplapba max 25W TDP-vel rendelkező processzor tehető, amit viszont gyakorlatilag bármi lehűt.

[link]

2019. aug. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1*: köszi, ez sem egy rossz ötlet, csak nem tudom hogy a táp is bírni fogja-e (65watt a limit)


2*:Tehát azt írod, hogy erre bármelyik processzor hűtő jó? Mármint nem ventilátorra gondolok csak, hanem még hűtő bordára is.

2019. aug. 1. 16:48
 4/7 hypno ***** válasza:

#3


Amit rögzíteni tudsz, az igen.

Van az alaplapon négy furat a proci körül, de hogy milyen távolságra vannak egymástól, arról lövésem sincs.

2019. aug. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szóval ha lemerem akkor van esélyem megtudni, hogy milyen hűtő megy rá?
2019. aug. 1. 21:10
 6/7 hypno ***** válasza:

#5


Szerintem igen, de a deszka nagyon speciálisnak és limitált teljesítményűnek tűnik.

2019. aug. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos igazad van 6-os, az.
2019. aug. 2. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!