Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a baja a GTX 1060-omnak?

FCBkristof002 kérdése:

Mi lehet a baja a GTX 1060-omnak?

Figyelt kérdés
Olyan játékokban amelyeknek megvan a gépigényük apróbb akadások vehetők észre. Két konfigban is kipróbáltam és mindkettőben ez volt a hiba. Az egyik konfig: I3-8350k Asrock z370M-pro4 2x4 Gb DDR4 2400MHz Chieftec 700W PSU. Másik konfig: I7-4770 Msi h81M-p33 2x4Gb DDR3 1600MHz 600W PSU.

2019. aug. 1. 10:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem írod le a játékokat senki sem fogja tudni hogy van-e egyáltalán bármi köze az 1060 hoz. Az sem segít hogy nem írtad le hogy 3 vagy 6gb modellről beszélünk. Négy mag a tükörsima játékhoz ma már nem elég, stuttering jellemzően cpu problémára utal, de lehet driver, hőmérséklet, vagy akár elégtelen áramellátás is. Ha a 6gb modellről van szó és régebbi\alacsonyabb gépigényű játékokról beszélsz akkor a kártya lenne az utolsó tippem. Futtass egy GPU benchmarkot és hasonlítsd össze a többi 1060 al.
2019. aug. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Na igen ha a 3gb os modell akkor a vram hiánya is lehet. De igazából szerintem is ez a procik hibája inkább. Egy I3 proci édes kevés néhány komolyabb játékhoz de egy régebbi I7 ami 4 mag 8 szálas is térdre ereszkedik extrém esetekben. Nekem 3770k van és az új AC-k kinyírják a városi részeken ahol sok az NPC
2019. aug. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!