Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez így megéri ez az alaplap...

Ez így megéri ez az alaplap jó lesz a procihoz?

Figyelt kérdés

Ryzen r5 3600 -6 mag/12 szál 3,6-4,2 GHZ + MSI Tomahawk B450 alaplap+új BIOS egyben 97 000 Ft,


ugye a b450 alaplapokat frissíteni kell hogy vigye rendesen a 3. generációs amdt ha ez megvan ez a lap jó lesz hozzá? nem fog kisebbet vinni miatta? vagy inkább egy x570 lapot kellene venni? bár ez így olcsóbb de ha szarabb akkor inkább várok még és ráfizetek. Lap proci egyben megér ennyit?



2019. aug. 2. 19:30
 1/3 anonim ***** válasza:
47%

Kereső:

* [link]

2. találat az alaplap gyártójának hivatalos oldala:

* [link]

azon belül a támogatott processzorok listája:

* [link]

szerepel rajta

2019. aug. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
az oké tudom hogy támogatja de attól hogy valami elindúl nem biztos hogy stabil is és ki is hozza azt amit kell ezért kérdeztem szóval köszönöm hogy válaszoltál de ezzel semmit nem segítettél :D
2019. aug. 2. 19:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen jó lesz de lehet csak beta biossal fog menni, mint egy pcx es videón is láthattuk hiába támogatnia kellett a legújabb biosnak a 3600at mégsem indult el csak beta biossal. Én nem sajnálnám egy ilyen gépnél 15ezret és MSI X570-A PRO 51k ért ezt venném időtállóbb lenne sokkal + pci 4.0 is és ezzel 100% osan menne bármelyik 3xxx ryzen esetleg később ha pl 3800x re váltanál is.
2019. aug. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!