Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyire jó és éri meg 2019-be...

Mennyire jó és éri meg 2019-ben ez a mechanikus Razer BlackWidow Ultimate billentyűzet?

Figyelt kérdés
Egész pontosan erről a billentyűzetről lenne szó (32ezer) [link]

2019. aug. 4. 16:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát te tudod, hogy neked megéri-e. Mi ezt nem mondhatjuk meg. Annyit tudok mondani a magam nevében, hogy mivel csak casual player vagyok nekem nem lenne szükségem ilyen árú billentyűzetre. Ja meg ugye laptopom van és annak billentyűzetét használom. Ha versenyszerűen játszol, vagy sak simán rengeteg időt feccülsz bele akkor lehet megéri.

Ha heti 2-3 alkalommal ülsz le játszani vagy bármi, akkor teljesen felesleges.

2019. aug. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én elég sokat játszom akár napi 7-8 órát is képes vagyok :DD

Az biztos hogy veszek egy mechanikus billentyűzetet. De arra lennék kíváncsi hogy megéri-e ez a Razer? Milyen a Razer swict? Jobb mint a Cherry MX? Régóta szemezek Razerrel csak az hogy ez 2014es vagy mikori picit elbizonytalanit

2019. aug. 7. 21:48
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
ha használtan vennéd akkor joggal bizonytalanít el, ha viszont újonnan akkor nem kell tőle félned. A switcheket meg annyira nem ismerem. Én személy szerinte szeretem a razer termékeket, de nem nagyon szoktam venni, mert kicsit borsos az áruk. Ettől függetlenül (nekem) a RAZER név ad valamiféle garanciát. Hiszen nem kezdők a pályán
2019. aug. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ bár egy kicsit megkésve :'D

Már vettem egy Hama M3chanical billentyűzetet, pont szerencsém volt mert le volt árazva 20k-ra és nagyon tetszik egyáltalán nem bántam meg hogy megvettem :DDD

2019. aug. 17. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!