Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyit számit az hogy a...

Mennyit számit az hogy a videókártya 2 vagy 3 ventinlátoros? Hány fok javulás lenne 3 ventivel? (Ez a tipus : rtx 2060 super gigabyte aurus)

Figyelt kérdés
Ja és tervezem ovetlockolni is ( fesz emelés nem lesz)

2019. aug. 5. 13:39
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és 290 cm a hosza
2019. aug. 5. 13:43
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát a ventillátorok száma nem minden mert vannak nagyon jó hűtésű 2 ventis kártyák is mint pl azok a piros fekete MSI modellek már nem tudom mi volt a pontos nevük de már nem gyártják ezeket.


Minden esetre ez az aurus modell kiválóan hűtött. Bár én a helyedben inkább várnék egy 3 ventis EX 5700 XT re ha nem fontos a ray tracing, elvileg már csak kb 2 hét és jönnek. A Rog Strix modellekről már képéket is raktak fel. Ha azt tuningolod egy kicsit az hasonló áron sokkal erősebb lesz.

2019. aug. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Gábor_79 ***** válasza:
100%

Én is ilyet akarok venni, úgyhogy pillanatnyilag nem javaslom, mert véletlen elhappolod előlem. Persze csak viccelek; előrendeltem.

Véleményem szerint, nem pont a ventilátorok számán múlik a hatékonysága, hanem a felepítésén, meg a többi alkatrész minőségén. Van e külön hűtés a memóriákon és más kritikus részein. A plusz venti, legfeljebb javít rajt.

2019. aug. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én is rx et akartam venni csak már 1 hete eladtam a kártyám és azt hidtem már kijöt normális hütésel! Azért lett végül rtx! Ja és a 1660ti gyenge lett volna!
2019. aug. 5. 14:02
 5/8 A kérdező kommentje:
Szerintetek el fogom tudni érni vagy legalább megközeliteni a 2070 super teljesitményit overlockal? (1050ti vel sikerült 65 fps helyet 77 et csinálni hátha ezel is fog menni)
2019. aug. 5. 14:07
 6/8 anonim ***** válasza:
Jobb egy hőcsöves 2 ventis, mint egy sima hűtésű 3 ventivel
2019. aug. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Höcsöves !
2019. aug. 5. 14:59
 8/8 A kérdező kommentje:
Ez : [link]
2019. aug. 5. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!