Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mini PC melegszik?

Mini PC melegszik?

Figyelt kérdés
Van egy Gigabyte GB-BACE-3000 Brix amibe 4GB kingston DDR3L SODIMM RAM-ot és egy kingston 120 GB-os SSD-t vettem, valamint egy Intel Celeron N3000 (2, 08GHz,2MB) processzor, és Intel HD Graphics van benne. Windows 10 pro-t raktam fel rá, és azt tapasztaltam hogy viszonylag gyorsan felmelegszik szinte már forróra (tudom hogy nincs benne venti (passzív hűtéses), szerintetek ez miatt tönkre mehet a gép? Elvileg a CPU mag hőfokai 72-73 fokosak voltak. Illetve van egy másik kérdésem is: egy picit lassan tölt be néhány honlapot pl. : YouTube kezdőlapját, mintha néha akadozna egy kicsit. Szerintetek mit lehet ezzel tenni, lehet hogy sok neki a Win 10? Rakjak inkább Win 8-at vagy Win7-et rá?

2019. aug. 6. 14:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Újra tudod pasztázni? Ha igen, akkor tedd meg, hátha segít.

70x fok még nem vágja őket földhöz, amiatt ne aggódj.

Nézd meg futnak-e háttérben programok, lehet, hogy azok terhelik a procit.

Valamelyik Linux erőforráskímélőbb, mint a Windows, azokat is megpróbálhatod.

2019. aug. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszodat.
2019. aug. 6. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!