Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem követtem a PCs híreket...

Nem követtem a PCs híreket egy ideje. Az AMD a Ryzennel és a videokártyáival mennyire teljesített jobban a konkurenseinél? Megéri mostanában venni tőlük a konkurensekkel szemben?

Figyelt kérdés
2019. aug. 7. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Most mondhatnám hogy megéri, de nem mindegy hogy mire. Mikor tanulják meg az emberwk odaírni hogy mire kell?
2019. aug. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Egyelőre játszásra, valamint a szerverprocesszor oldalra is kíváncsi vagyok.


Az Intel még mindig pár FPS előnyt ad a játékoknál vagy ez már nem érvényes?

2019. aug. 8. 16:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez az előny gyakorlatilag eltűnt, a Ryzen is hasonlóan teljesít az Intel CPU-khoz játékban, munkára meg sokkal jobban.
2019. aug. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 MGéza ***** válasza:

Jelentéktelen az Intel fölénye játékban. A másik harcot is bukta az Intel a Threadripper nagyon jó még a valódi konkurens Xeonokkal szemben is. Ez az eladásokon is nagyon látszik, 2019 első felében az AMD ismét átlépte a 30%-os piaci részesedés határt.

De ez csak a cpu piac. A videokártya piacon ennyire nem jó a helyzetük, bár nekik nem csak designed kártyák piaca jut hanem az apu is ahol az Nvidia nincs jelen. Az eladásaik mindenesetre nagyon megszenvedték az RTX széria bejelentését és megjelenését. Furcsa adat de mégsem ami itt látszik, hogy az Intel sok gpu-t ad el, ami javarészt igpu, tulajdonképp nem is veszi a felhasználó hanem kapja, de eladásnak számít:

[link]

2019. aug. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!