Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen gamer konfigot tudtok...

Milyen gamer konfigot tudtok összeállítani monitorral 144Hz Full HD High játszáshoz? A lehető legolcsóbbat amiből ki lehet jönni, mennyi lenne az?

Figyelt kérdés
Nem kötelező, hogy mindig 144 fps legyen, lehet 120 vagy 100 is. Azt szeretném, hogy mindent vigyen és egy kicsit a jövőre is szeretnék tervezni.
2019. aug. 9. 20:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát ha jövőre is tervezünk akkor én a Ryzen 5 3600 at ajánlom videó kártyának egy RX 5700 at bár abból várnék valami custom modellt és ezt a freesynces monitort


[link]


Ja meg valami 2x8 as 3000 3200 mhz körüli ram. Nem tudom tápegység gépház hdd ilyenek is kellenek.


Alaplap ha olcsón kell én valamelyik b450 re szavazok bár egy x570 biztos jövő biztosabb de azok nagyon drágák

2019. aug. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen egy jó táp plusz ház is jól jönne.


HDD ből nem tudom szükséges manapság a 2TB?


És SSDknek pedig nem tudom mennyire csökkent az áruk. Mekkor kapacitásút és milyen márkát éri meg venni?

2019. aug. 9. 20:19
 3/3 A kérdező kommentje:
Mekkora, akartam mondani.
2019. aug. 9. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!