Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A leggyengébb a legolcsóbb...

A leggyengébb a legolcsóbb legrosszabb minőségű cuccok vannak az előre összerakott PC-ben? (Pcoutlet hu)

Figyelt kérdés

Innen vásároltam 2014-ben: [link]


Akkor az enyémbe is a legolcsóbb legrosszabb minőségi cuccok vannak és dobjam ki?


Régen ilyen volt mikkor megvetem a pcoutlet hu-ról:


Gépház: MTECH AS08A-BK BLUE


TÁP: HKC SZ420R 420W


Alaplap: MSI H61M-P31 (G3)


Processzor: intel® core™ i3-3220 cpu @ 3.30ghz 3.30 GHz


Ram: G.SKILL 8GB DDR3 1600MHz F3-1600C11S-8GNT


Merevlemez: Toshiba 1TB


22x dual layer DVD író



Most meg már így:


Gépház: MTECH AS08A-BK BLUE


TÁP: FSP 400W HEXA


Alaplap: MSI H61M-P31 (G3)


Processzor: intel® core™ i3-3220 cpu @ 3.30ghz 3.30 GHz


Ram: G.SKILL 8GB DDR3 1600MHz F3-1600C11S-8GNT


SSD: Adata 128 GB


Merevlemez: Toshiba 1TB


Merevlemez: WD 1TB


22x dual layer DVD író


Erről a boltról mi a véleményetek?


Innen se szabad venni?


És ezekről?

És innen szabad?


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



2019. aug. 11. 10:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Semilyen előre összerakott gépet nem szabad venni. PCX nél ink kiválasztod vagy itt segitenek és ott összeszerelik. Ez pl: HKC SZ420R 420W ajtótámasznak is szar olyan könnyű. Veszélyes hulladék kategória.
2019. aug. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
Nem feltétlenül a minőséggel van baj, inkább az ár-érték aránnyal. Például beletesznek egy raktáron maradt összetevőt, aminél tudnál jobbat venni ugyanannyiért, vagy kicsivel drágábban. Kidobni nem kell, de ha vásárlásra kerül a sor, érdemes inkább egyedi konfigurációt készíteni. Ehhez persze némileg érteni kell a különböző alkatrészekhez.
2019. aug. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Optimalizálatlanok és 20-30-40al túl árázzák.
2019. aug. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Többi alaktrészem is rossz?


De miért csinálnak ilyeneket?


Az ilyen márkás gépet se szabad venni?

[link]

[link]


Nem akarok ilyent venni csak érdekel ilyen márkás gépeket szabad előre összerakott PC-ket venni?


Vagy ha szabad érdemes valamelyiket olcsón megvenni pot gépnek néha használni?

Érdemes meg venni azt a MAXDATAT?

Nekem pont ilyen volt, csak már sok gond volt vele.

2019. aug. 11. 10:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyrészt meg kell fizetni azt is, hogy összerakják a gépedet. Másrészt aki nem tud összerakni egy számítógépet, az általában nem ért hozzá, így el lehet sózni neki a rosszabb cuccokat is.
2019. aug. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Amiket linkeltem márkás gépeket érdemes venni használtan felújítva pot gépnek?

Melyiket ajánljátok 30 ezer Ft alatt?

2019. aug. 11. 12:20
 7/7 anonim ***** válasza:

Véletlenül most futottam bele ebbe a kérdésbe, mert gépet keresek itthonra.

Pcoutletnél vettem a mostanit, kb. 10 éve. Egyszer lett újrarakva az oprendszer, ugyanakkor ventillátorcsere és dvd-meghajtó csere kellett. Ez kb. 5 éves kora környékén volt. A fentieken kívül minden eredeti benne, a mai napig működik, viszonylag jól. A paramétereit már nem nagyon tudom. Monitorom is az van még, amit hozzá adtak (HKC), annak még semmi baja nem volt. A paramétereit már nem nagyon tudom.

Ja! És még win7 fut rajta, újrainstallnál mondták, hogy a 10-et már nem bírná el. De így is elég pöpec. Viszont sajnos úgy láttam, hogy megszűnt a pcoutlet, pedig a következő gépet is szerettem volna tőlük venni.

2022. febr. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!