Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Meghalt a táp? Mit csináljak?

Meghalt a táp? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Az elmúlt napokban történt egy-két érdekes dolog a gépemmel.Az egyik nap amikor be akartam kapcsolni (előző este nem volt vele semmi gond) a számitógépházamnak a ledjei fel villantak 1mpre és ennyi, nem tudom bekapcsolni a gépet. Kitakarítottam belülről a gépet, ellenőriztem a csatlakozókat, még másik tápkábelt is próbáltam, de semmi. Azonban át dugtam a tápkábelt az elosztóban egy másik dugajba és hirtelen jó lett :D Hát gondoltam akkor itt az elosztóval van a baj. Müködött kb 1hétig amikor tegnapelőtt elmentem otthonról és alvóállapotba raktam a gépet (nagyon sokszor raktam már alvóállapotba és nem volt baja) és amikor kapcsoltam volna be akkor nem reagált semmit csak a ledek villogtak (mert amikor alvóban van akkor villognak a ledek és ha nyomok mondjuk egy space-t akkor bekapcsol újra). Szóval konkrétan ugyan ott tartok mint 1 hete.Mivel még csak 1 éves a gép ezért gondoltam vissza viszem csak előtte tudni szeretném, hogy tényleg a táp-e a baja. Előre is köszi a válaszokat :D

2019. aug. 11. 16:17
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Indítom az internetes távdiagnosztikát.
2019. aug. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Indítsd 😂
2019. aug. 11. 17:02
 3/7 anonim ***** válasza:
31%

Veszel egy ujjat. Mondjuk 1 80+-ost ajánlanék.

Ha 1 évet bírta az a táp akkor az valami g....ci sz.r letehet.


Ha veszel pl egy RS-850-AFBA-G1-t azzal nem lesz ilyen bajod, de csak 1 tipp.

2019. aug. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát igen pont az a baj, hogy nem egy szar elvileg.. Evga 500w W1 80+
2019. aug. 11. 17:09
 5/7 A kérdező kommentje:
Ha vissza viszem akkor van esély rá, hogy levásárolhatom az árát (hisz van rá még 2 év garancia) mert ezt a típust asszem már nem is árulják.
2019. aug. 11. 17:10
 6/7 A kérdező kommentje:
?*
2019. aug. 11. 17:10
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha garanciális hiba miatt ment tönkre akkor az eladó KÖTELES visszafizetni az árat. Te persze azt levásárolhatod, de nem vagy köteles. Szóval ne úgy menj oda, hogy "kérem szépen levásárolnám" hanem úgy, hogy "ide a pénzem retkek, aztán majd meglátom, hogy mit csinálok vele".


Persze ennek feltétele, hogy ténylegesen garanciális oka legyen annak, hogy bekakált a tápod.

2019. aug. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!