Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Hardverek

A kérdés

Rendeltem egy asrock b450m-et, ez a ram jó hozzá?

Ddr4 3000 vagy 3200 mhz. Mert olvastam az alaplap adatainal a memória resznel hogy 2933 és nen tudom hogy most egy nagyobbat tamogatna-e. Ryzen 5 2600 mellé lenne.

aug. 14. 05:58  Privát üzenet  

A válaszok
[link]

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont aug. 14. 07:20 Privát üzenet
támogat, csak megfelelő ram kell legyen. a listában szereplőket letesztelték ami nincs benne pedig próba szerencse alap

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont aug. 14. 07:41 Privát üzenet

Csak az első ryzen szériánál voltak komoly bajok a RAM inkompatibilitással, utána tudtommal javították.

Támogat magasabb órajelűt, csak az már tuning.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont aug. 14. 09:38 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nemrég rendeltem egy 4GB-s 1600 MHz-s memória modult, de a gép nem képes felismerni. Szerintem az lehet a baj, hogy az alaplapom (ASROCK G41C-GS) maximum 1333 MHz-t támogat. Mit...
Támogasa 4 csatornás RAM-ot? Asrock b250m pro4 alaplap. Mert most van benne 2x4gb de rendeltem még 2x4GB hogy meg legyen 16gb. Ram tipusa HX424C15FBK2/8
Rendeltem Asrock Z170 Extreme4+ alaplapot amin a táp csatlakozó:24 + 8 pin. Nekem Zalman ZM600-GLX tápom van. A tápom jó e ehhez az alaplaphoz?
Nen rég rendeltem meg egy új összerakott gépet, szerintetek jó? (350 ezer forintért vettem) Asrock z97 Intel pentium g3258 Gigabyte Gtx 980 4gb ddr3 32gb ram Cooler master gépház...
ASROCK x79 Extreme 3 rendeltem egy hűtést de elrontottam?
Rendeltem egy új gépet alkatrészenként. Alaplap: Asrock fm2a88m-hd+ de nem ismeri fel a HDD-t a win7 telepítésnél. Mit tegyek hogy lássa és felhúzhassam rá a windows-t?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések a Hardverek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!