Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Asus laptopom w10-hez 5 éve...

Asus laptopom w10-hez 5 éve vettem egy Asus DVD-RW meghajtót? Eddig jó volt, most nem észleli.

Figyelt kérdés
Kb. 8ezer Ft volt. Talán az azóta lévő frissitések miatt, vagy egyszerűen bedöglött? Ha bedugom, az ellenőrző lámpa ki se gyullad.

#Asus #DVD-RW mwghajtó
2019. aug. 14. 07:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy idő után elromlanak, sajnos, én 2011 évben vásároltam Asus notebook-ot és már 2x kellett cserélni.
2019. aug. 14. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Előfordulhat, hogy a W10 legujabb, 1903-as verziója már nem támogatja? Régebbi nyomtatóval jártam ugy, hogy a nyomtatást még engedélyezte, de a szkennelést már nem, ezért ujat vettem
2019. aug. 14. 07:20
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezek az eszközök elvleg túl univerzálisak ahhoz, hogy ilyesmi előfordulhasson, bár... Egy volt kolléganőm régebben úgy járt, ohgy a frissítés után a notebook billentyűzete nem volt hajlandó működni soha többet és külső USB billentyűzetről tudta csak használni... Szóval nem lepődök meg semmin...

Következő módon ki tudod deríteni:

Készítesz egy boot-olható pendrive-t valamely Linux telepítőből, mely a Live módot is lehetővé teszi, például Ubuntu és megnézed ott is, mi újság, boot-olsz, majd rendszer betöltődés után ellenőrizheted: érzékeli -e a lemezt a meghajtó, tudsz -e írni CD-t vagy DVD-t (íróprogram is van szerintem a Live rendszeren)

2019. aug. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!