Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » GTX 1660 ti vagy rx vega 56?

GTX 1660 ti vagy rx vega 56?

Figyelt kérdés
Úgy halottam, hogy a vega 56 erősebb, időtállóbb viszont nem biztos, hogy sokkal. De sokkal hangosabb és melegebb, annyival, hogy nagyon fel tud melegíteni egy szobát. Legalábbis egyik verziójáról halottam ezt. Rx vega 56 pár ezerrel olcsóbb. De szinte az én esetemben mind1. Egy i5 9500 no F processzorom van gondolom gond nélkűl meg lesznek. Ha már az i3 9350kf oc nélkűl is meghajtja őket. Akkor gondolom ez főleg!

2019. aug. 14. 15:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
#10 Nyilván :))) Még véletlenül sem te vagy az, aki alaptalan, mendemonda hülyeségeket köpköd ide, csak azért, hogy mindenáron megvédje hőn szeretett márkáját... :)
2019. aug. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
49%
#11 en a valosagot irom amit az amd fanatika haverjaid eloszeretettel lepontoznak.
2019. aug. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!