Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért kattog a tápom?

Miért kattog a tápom?

Figyelt kérdés

Eddig semmi baja nem volt.Pár napja került a gépbe még1 vinyó ideiglenesen,azóta ilyen.Vagy a meleget nem birná? Tavaly még nem itt volt,most melegebb helyen van,bár nem közvetlen fényen.

Néha kattog egyfolytában,néha meg órákig egyet se.

Mi legyen vele?


2010. júl. 13. 07:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Hallgasd meg közelebbről, nem a ventilátora?
2010. júl. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szedd ki a tápot majd azt a pár csavart lecsavarod belekukkantassz, hogy nem e tört el benne valami!
2010. júl. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

nem a ventillátor,és a tápban sincs semmi fura

bár miota "kitakaritottam",kevésbé kattog...lehet mégjobban ki kellene?vagy a por nem számit

2010. júl. 13. 12:04
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát... Az a probléma, hogy a tápban más mozgó alkatrész nem található. Nem lehet, hogy mégis a ventillátor az? Vagy esetleg nem a winyó csinálja? Más ötletem nincs.

További szép napot!

H.G.P.3.

2010. júl. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

winyót kivettem,azota nem kattog

(a táp volt,ez fix)

érdekes

2010. júl. 15. 08:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincs köze a vinyónak a táphoz, azaz a táp nem fog fizikai hangjelzést kiadni túlterheltségből vagy melegedés miatt csak azért, mert egyel több hdd van bent. Ha túlterhelt, be se kapcsol. Ha meleg, be se kapcsol. Ha a tápventi be van állva (vagy pl folyamatban van a beállódás), az szokott zakatolni, de ezen általában pár ráütés segít, és megszűnik az excentrikus mozgás.
2010. júl. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!