Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem tölt be az operációs...

Nem tölt be az operációs rendszer?

Figyelt kérdés
A gépem bekapcsolása után nem jut tovább a betöltésnél, abban a bootolási részben ragad,ahol megjelenik az alaplapgyártó márkája. De itt is, hiába nyomok f12őt pl, nem tudja megnyitni az alaplap beállításokat sem, és kis idővel később újraindul, de itt megint elakad.

2019. aug. 21. 08:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Ram, vagy valamilyen bővítő kártya, esetleg egy usb eszköz okozhatja, de lehet maga az alaplap is hibás.
2019. aug. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ad valamilyen hibakódot az alaplaphoz csatlakoztatott kis hangszórón keresztül? (Rövid/hosszú csipogás és kombinációik.)
2019. aug. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezt a gépet most raktad össze?

Vagy van valami előélete? (pl tegnap átvitted a szomszédhoz, de visszafelé kicsúszott a kezedből a lépcsőházban). :)

2019. aug. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Alaplap rendesen csippan, nem hordoztam mostanában, bios menut nem hozza be.
2019. aug. 21. 17:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Esetleg próbálj meg egy BIOS resetet (alaplapi elem ki és vissza), hátha. Ha így se jó, akkor utolsó ötletem nekem az lenne, hogy köss le a gépről minden nem szükséges eszközt (pl. CD író, merevlemezek) és úgy próbálj meg belépni a BIOS-ba. Ha így se jó, akkor vagy alaplaphiba, vagy táphiba (inkább az előbbi).
2019. aug. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Valamelyik csatlakozót nem dugtad be.

Vagy a videokábelt rossz helyre dugtad?

2019. aug. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!