Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hol lehet a legolcsobban...

Hol lehet a legolcsobban hozzajutni a hardverekhez?

Figyelt kérdés

Most nem az arukeresore gondolok, hanem mèg attol is olcsobban.. esetleg kozvetlenul valami nagykereskedotol lehet?


Vagy hasznaltan is jo...

Hardverapron is latom, hogy sokan uj termekeket arulnak a bolti ar alatt ujonnan, gondolom azert haszonnal....


2019. aug. 21. 13:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Visszaigénylik az áfát, ha cégre vásárolnak.
2019. aug. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Ertem.. es ha nem cegre vasarolnak?

Illetve lehet kulfoldrol rendelni olcsobban rx580 at amd 2600 procit mint amit az arukereson latok?


Tehat tudtok valami jo, nagy eu-s webshopot?

Koszi

2019. aug. 21. 14:21
 3/12 anonim ***** válasza:
Német amazonról lehet ki tudsz fogni valamit 5-10 százalékkal olcsóbban, de ha gariztatni kéne az elég macerás, szóval nem ajánlom. Hardveraprón megbízható, sok pozitív értékeléses emberektől érdemes venni. Én LeC-et ajánlom, 2 éve tőle vettem majdnem az összes alkatrészt a gépembe, nem emlékszem már pontosan, de nagyságrendileg 30-40 ezer forintot spóroltam így mintha boltból lett volna.
2019. aug. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Koszi. Megnezem lecet.. ő honnan szerzi ilyen olcson amugy ?
2019. aug. 21. 14:37
 5/12 A kérdező kommentje:
Nezem a weboldalát lècnek, a lec. Uw .hut, de nem mondanam.olyan hude olcsonak... Arukeresovel jobban jarok
2019. aug. 21. 14:42
 6/12 anonim ***** válasza:
Ingyért is be lehet szerezni lomtalanításkor, vagy kis PC bontóban is kaptam már ingyen ezredforduló előtti P1 konfigot mert náluk csak a helyet foglalta, mivel eladhatatlan..
2019. aug. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Hasznalhato hardverekre gondoltam... Tehat minimum hasznalt ryzen, banyaszkartyak, ilyesmik

Vagy olcso uj hardverre

2019. aug. 21. 15:32
 8/12 anonim ***** válasza:
Bolhapiacon. Két hete egy 1155-es konfigot vettem. Gigabyte Gigabyte GA-B75M-D3V rev. 1.1 alaplap, I3 3240 proci gyári hűtővel, Sapphire Radeon HD 5670 1 gigás videokártya, Seagate 1 terás HDD (100/100-as), 4 giga ram. Minden hibátlan. Annyi por volt benne, hogy a hűtő bordái között nem lehetett átlátni. 3000 ft-ot fizettem érte. A házat azért nem hoztam el, mert nagyon ótvar volt és táp sem volt benne.
2019. aug. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
azért ettől modernebbre és jobbra gondoltam, de ez sem rossz
2019. aug. 21. 16:22
 10/12 anonim ***** válasza:

Tehát 1 évnél nem régebben megjelent procit és alaplapot akarsz a piaci ár töredékéért..?


Ehhez fekete harisnyát kell venned meg játékboltban egy nagy fekete pisztolyt.. Azzal manj a pc-boltba.. :DD

2019. aug. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!