Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit gondoltok erről a monitorr...

Mit gondoltok erről a monitorról? Lehet ez jelenleg most a legjobb ár érték arányú vétel?

Figyelt kérdés
[link]
2019. aug. 21. 19:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ennyiért akár lg 1ms-es is kapni FreeSync-el
2019. aug. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

ez 37 ezer ft-tól kapható, nem 59-től


biztos, hogy kapható?


továbbá olyan kérdéseim lennének, hogy nem baj egy ilyen monitornak, ha nicns képernyőkímélő bekapcsolva, és huzamosabb ideig úgy hagyom a képernyőt?

nem szellemképesedik e be ?


továbbá mégegy kérdés: ha veszek egy ilyen monitort mit kell nézni pontosan? pixelhibákat?

azt hogy kell nézni pontosan?

és ha találok ilyet, akkor vissza kell küldeni?

saját postaköltségen kicserélik, vagy mi?

2019. aug. 21. 19:34
 3/14 MGéza ***** válasza:
A beégés már nem jellemző a mai monitorokra, inkább a pixelhiba, vagy a kiégés. Képcsöveseknél volt értelme. Egyébként meg 4ms is elég jó válaszidő.
2019. aug. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Pont ugyan ez a típus volt nekem majdnem 1 évig, micsoda véletlen :D

Én asszem 45-ért vettem még 2016-ban akciósan egy kiállítási darabot.

Egy bajom volt ezzel a monitorral, hogy volt neki egy kis elmosódásos szellemképe. Gondolom a 4ms miatt, viszont ebben az árban jelenleg 37-ért jobbat nem fogsz kapni.

A színek egész tűrhetőek voltak, a feketével kicsit gondban volt de ez minden olcsóbb VA panelnél megfigyelhető.

Szóval 37-ért nyugodtan megveheted, íveltbe jobbat ennyiért nem találsz (talán nincs is)


Pixel hibákra egyébként nem szoktak garanciát vállalni, legalábbis én még olyan webshoppal nem találkoztam aki 1-2 pixel hibára adott volna garanciát.

2019. aug. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

[link]


Nem ertem miert lettem lepontozva 1# vagyok

2019. aug. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
igen, de akkor el lehet 2 hétig állni a vásárlástól, nem?
2019. aug. 21. 21:07
 7/14 anonim ***** válasza:
csomagküldés esetén igen a weboldalon rajta van "elállás jog" címszó alatt
2019. aug. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Az elállásra ezért ne játssz, mert elég hosszú idő lehet mire visszakapod a pénzed.

Mert mikor elállsz, vissza érkezik a termék, ekkor a legtöbb bolt tovább küldi a beszállítóhoz, az le ellenőrzi hogy nem sértetted -e meg az állás feltételeit, azaz sérülés mentes, hiánytalan termék...

Majd a beszállító minuszos számlával vissza küldi a pénzt az üzletnek, az üzlet, pedig szintén minuszos számlával vissza juttatja feléd.

Ez 1 hónaptól akár 1 évig is elhúzódhat attól függően mennyire ülnek a papírokon.

2019. aug. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Sőt pl. az eDigital vagy eMAG szeret addig játszani vele, amíg fogyasztó védelem és békéltető testületen keresztül nem követeled vissza... Most Áprilisba kicsit javult, mert kaptak büntit miatta, de még mindig szeretnek játszani.
2019. aug. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

értem

az szívás


de akkor elméletileg nem lehet annyira pixelhibás?

ha meg mégis az, akkor így jártam? mik az esélyek?


egyáltalán nem értek hozzá, még nem volt ilyen monitorom, segítsetek

2019. aug. 21. 21:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!