Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy csatlakoztassam a mikrofont?

Hogy csatlakoztassam a mikrofont?

Figyelt kérdés
Vettem egy Trust Starzz All-round mikrofont és kaptam hozzá egy kis elágazó kábelt az egyik zöld a másik rózsaszín ahogy a gépházban is.Próbáltam azzal azután anélkül de sehogy sem akar működni.

2019. aug. 22. 11:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg a rögzítőeszközöknél, hogy nincs-e némítva és elég hangos-e. Esetleg magán a mikrofonon is lehet némítókapcsoló.
2019. aug. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A kézikönyvében:

[link]

szerepel, hogy ez az elosztó az olyan laptopokhoz készült, aminek egy darab, 4 érintkezős, 3,5 mm-es TRRS jack csatlakozója van, ami egyesíti a fejhallgatókimenetet és a mikrofonbemenetet.


Normál PC-hez vagy külön mikrofonbemenettel rendelkező laptophoz szimplán a mikrofonbemenetbe (rózsaszín jellel jelölve) kell dugni, nem kell átalakító.

2019. aug. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2. válaszoló köszönöm de próbáltam átalakító nélkül is és nem is érzékelte mert megnéztem az eszközöknél.
2019. aug. 22. 12:18
 4/5 anonim ***** válasza:

Milyen gépről van szó?

Asztali gép? Laptop?

Hova dugtad be?

Biztos bekapcsoltad? A mikrofon oldalán van egy kapcsoló.

Milyen operációs rendszer?

2019. aug. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mostmár működik köszönöm
2019. dec. 3. 05:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!