Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyiket fejleszteni? Videókár...

TamasB14 kérdése:

Melyiket fejleszteni? Videókártyát, vagy a Processzort?

Figyelt kérdés
Most végre lett pénzem, amiből tudnék újabb procit, vagy videókártyát venni, viszont a gond az, hogy nem tudom eldönteni melyiket érdemesebb jobbra cserélni A procim jelenleg FX-4320 Black Edition, a Videókártyám pedig AMD Radeon HD 7850. Szerintetek melyiket jobb először lecserélni jobbra? Gamer számítógépet akarok csinálni, ami több mindent elbír. (Alaplap - Gigabyte 970A-DS3P)

2019. aug. 24. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Mennyi a kereted? Ezt a gépet nem éri meg fejleszteni, kéne egy új konfig.
2019. aug. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz új PC-t építeni, a processzort cseréld le egy FX 8350-re (LeCnek elvileg van). Vagy legalább egy 6 magosra.

Ha marad pénz, VGA helyett meg mehet pl. egy RX 570.


Sokan szidják az AM3+-t, de azért bőven el lehet még vele lenni, ha úgy hozza a szükség.


Ha több pénz áll rendelkezésre, mondjuk 120k legalább, már én is új platformban gondolkodnék.

2019. aug. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
200Euró/60.000ft keret
2019. aug. 24. 22:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a videókártyát mondanám, mivel azt a későbbiekben attudod tenni egy másik gépbe, de a platform ha'elavul' a processzorral ezt nem tudod megcsinálni.
2019. aug. 25. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy hiába veszel egy rx 580at mondjuk, a proci nagyon gyenge lesz hozzá.
2019. aug. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!