Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gépet építenék, és ha játékra...

Gépet építenék, és ha játékra kell a gép, videókártyán kívül kell bele egy erősebb mondjuk i7-es proci? Vsgy egy gyengebb eleg?

Figyelt kérdés

2019. aug. 27. 15:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Milyen videokari?

Nem feltétlen kell i7, de i5-nél alább ne add. Mondjuk egy i5 8500, 6 maggal minimum. De ezzel ekvivalens ryzen is mehet, azok még olcsóbbak is.

Persze ha nem lóvéfüggő, akkor ha nem is a legerősebbet, de akkor mehet egy 8 magos i7 9700k

2019. aug. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mivel a kérdést se tudod értelmesen megfogalmazni, felteszem gépet se tudsz összerakni normálisan.


Tehát írd ki itt vagy egy másik számtech fórumon rakjanak össze nekek egy gépet adott összegért.

2019. aug. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1. Értem hogy kell, és ossze tudnak rakni, nemez a kerdes, a proci reszet nem ertem a dolognak. De koszi a valaszoka
2019. aug. 27. 20:52
 4/5 anonim ***** válasza:

"1. Értem hogy kell, és ossze tudnak rakni, nemez a kerdes, a proci reszet nem ertem a dolognak. De koszi a valaszoka"

Egyes vagyok. Ezt miért nekem címezted? Én a kérdésedre válaszoltam

2019. aug. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem neked irtam :D bocsi tobb felsorolast akartam, a te valaszod tokeletes volt
2019. aug. 28. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!