Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Sürgős, melyik konfigot...

Sürgős, melyik konfigot vennétek notebookból az alábbi játékokhoz? (AMD (+512SSD) vagy Intel)

Figyelt kérdés

Első laptop (240E Ft):

Intel® Core™ i7-8750H, 4.1 GHz

8 GB DDR4

2 TB HDD

nVidia GeForce GTX 1050

17,3”

DOS



Második laptop (234E Ft):

AMD Ryzen 5 2500U, 3,6 GHz

8 GB DDR4

512 GB SSD

AMD Radeon RX Vega 8 Graphics

15,6”

Windows 10 Home


Elsőnél sokat nyom a latba nálam az, hogy I7-es 8. generációs és GTX 1050.


Viszont a másodiknál ott az alapból rajta lévő Windows 10 és az 512 GB SSD.


Játékokra ezekre használnám: WoW: BfA, World of Tanks, Mafia 2, legújabb Fifák, CS:GO


Megéri az "ingyen" Windows és az 512-es nagynak mondható SSD a proci és a videokártyák közötti különbséget? Sokkal rosszabb teljesítményben az AMD processzor+videokártya, mint az Intel+GTX páros a felsorolt játékok kapcsán?


2019. aug. 28. 11:40
 1/1 anonim ***** válasza:

A két variáció közül az első erősebb


VGA:


[link]


CPU:


[link]


Tudakold ki, hogy bővíthető-e SSD-vel. Windowsból nem tudom, hogy eredetit akarsz-e, de szerintem ne az miatt válassz a kettő közül.


Az említett játékokkal elbír, a Mafia 2-vel kompromisszumokat kell kötni, köztudott, hogy nem a legjobban optimalizált játék. Illetve a legújabb Fifa-k sem max. felbontáson legmagasabb grafikán fognak menni. De gondolom, nem is az a cél.


Véleményem szerint drága, de nem akarok offolni.


Remélem, segítettem!

2019. aug. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!